Novinky

04.08.2020 Reportáž televize FILMpro - Letní tábory

na YouTube

Sledujte nás

Youtube

Aktuality z DDM

10.11.2020 Vážení rodiče, obracím se na vás v situaci, která nastala v souvislosti s uzavřením DDM Nýrsko ke dni 5. 10. 2020. Původní informace a záměr ministerstva školství byl ten, že zařízení zůstane zavřené do 18. 10. 2020. Vzhledem k epidemiologické situaci došlo k prodloužení doby uzavření a konec je nejasný. Za dobu uzavření budou všem účastníkům vráceny finanční prostředky ve výši odpovídající počtu měsíců, kdy nebylo poskytováno vzdělávání, např. bude-li DDM uzavřen dva měsíce, budou účastníkům vráceny 2/10 z vybrané sumy. Peníze budou vráceny všem účastníkům.
Nyní však řešíme ztrátu kontaktu mezi námi všemi. Budeme ji řešit možností on-line setkávání. V této podobě již pracují kroužky mažoretek, jiné se nyní přidají. Bude se jednat o některé kroužky, u kterých děti komunikaci zvládnou samostatně. Nebudeme zatěžovat rodiče dalšími povinnostmi a úkoly. Tímto nikdo neztratí nárok na vrácení zápisného.
Přesto čekáme na ústup epidemie a otevření škol a dalších školských zařízení. Tým DDM Nýrsko nyní intenzivně připravuje vánoční trhy, byť jejich forma se bude také upravovat. Věříme, že se v nějaké podobě setkáme se všemi přáteli o Vánocích.