Novinky

29.10.2021 Den za čistotu lesa

Parta odvážných a šikovných dětí a rodičů byla dnes v přírodě. Spolu s LČR, LS Klatovy, jsme pořádali akci "Den za čistotu lesa". Pomáhali jsme čistit příkopy od větví, abychom zajistili odtok vody. Našli jsme i několik odpadků, i když v revíru na Jezvinci je velmi čisto, to nás těší. Zvládli jsme toho opravdu hodně. I přes mlhavé počasí byla nálada zářivá!!! Komu se s námi líbilo, či se chce přidat příště, může se na webovkách DDM Nýrsko hlásit na akci Pomáhejme přírodě 2. Bude se konat 21. 11. 2021 a budeme sázet nový les! Foto v galerii.

09.10.2021 Reportáž televize FILMpro - Výstava modelů

na YouTube

Sledujte nás

Youtube

Matematika s úsměvem úterý

Ne každému je dáno lehce proplout hloubavou a logickou matematikou a objevit další „obsah čtverce nad přeponou“ jako slavný Pythagoras, stejně tak jako načerpat všechny potřebné informace rovnou v hodinách základní výuky. Nabízíme pomocnou ruku i pro tento případ, a to prostřednictvím kroužku matematiky. V rámci tohoto kroužku je možné nejen rozšířit a prohloubit dosavadní matematické znalosti a dovednosti dítěte v rámci doučování, ale také připravit děti na přijímací zkoušky na střední školy či gymnázia.
Snažíme se citlivou a zajímavou formou vzbudit u dětí zájem o prohlubování jejich znalostí z matematiky a připravit je v tomto směru na požadavky, které jsou na ně kladeny ve škole.

Kód 110210
Název Matematika s úsměvem úterý
Místo konání KD DDM
Hlavní vedoucí Ing. Jana Hošková
Věková skupina 7-15 let
Vybavení na kroužek Přezůvky, psací potřeby
V ceně zahrnuto třicet schůzek
Cena rok 700,- Kč
Datum zahájení 06.09.2021
Datum ukončení 17.06.2022
Dny konání ÚT 13:30-14:15
Kontakt hoskova@ddmnyrsko.cz 777 482 499
Volná místa Volno