Novinky

04.08.2020 Reportáž televize FILMpro - Letní tábory

na YouTube

Sledujte nás

Youtube

Pevnost Boyard - žádný úkol mě nedostane

„Zvládneš získat potřebné klíče, rozluštit všechny indicie a dojít až do sálu s pokladem? V cestě ti při tom bude stát nejen Pán temnot, ale také čas, kterého nebude nikdy nazbyt. Abys to dokázal/a, budeš potřebovat dostatek odvahy, trpělivosti a také týmového ducha. Čeká tě napínavá cesta, na jejímž konci Felindra otočí tygří hlavou a potom…“
Cílem tábora je vystoupení z komfortní zóny, překonání sama sebe, rozvoj spolupráce a sebedůvěry prostřednictvím celotáborové hry. Děti jsou rozděleny do dvou týmů, ve kterých se snaží dobýt pevnost Boyard – získat 8 klíčů, uhodnout indicie a odnést si poklad ze sálu s pokladem. Týmy proti sobě primárně nesoutěží, snaží se překonat čas, který je pro danou soutěž / hru / disciplinu určen. V případě, že se jim podaří daný úkol v časovém limitu splnit, získají klíč, který je posune dál v jejich cestě za pokladem.
Podaří se ti rozluštit tajemné indicie stařičkého otce Fura a vydat ze sebe maximum? Pokud to dokážeš, čeká na tebe vytoužený poklad Pevnosti Boyard! Tak hurá na tábor navštívit pevnost Boyard!!

Kód 101216
Název Pevnost Boyard - žádný úkol mě nedostane
Termín konání 16.08.2021 07:30 - 20.08.2021 15:30
Místo konání KD DDM
Hlavní vedoucí Ing. Jana Hošková
Věková skupina 8-15 let
Sraz účastníků v 7. 30 v DDM
Vybavení na akci přezůvky, vhodné boty a oblečení do přírody, svačina, pití
V ceně zahrnuto tématický program od 7.30-15.30, lektorné, výtv. pracovní materiál
Cena 800,- Kč
Volná místa Obsazeno