Novinky

04.08.2020 Reportáž televize FILMpro - Letní tábory

na YouTube

Sledujte nás

Youtube

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 23

Indiánské léto

Obsazeno

02.07.2021 V letošním roce se nově uskuteční týdenní setkání všech indiánských kmenů u jednoho ohně v chatové osadě Nad rybníkem v Hnačově. A to v termínu: 2.7.2021- 10.7.2021. Indiáni spí ve zděných chatkách s vlastním sociálním zařízením. Vítáni jsou všichni ve věku 9 – 15 let. Rozdělíme se do indiánských kmenů, budeme se spolu učit žít v přírodě, rozdělávat oheň a vařit na něm. Vyrobíme si velký totem a indiánský oblek. Prostě tě čeká skvělá zábava, poznáš nová přátelství a zažiješ skvělá dobrodružství! Částka za pobyt lze hradit po splátkách: 1. do 15. února 2021 – 2.500 Kč 2. do 15. dubna 2021 – 2.500 Kč 3. do 31. května 2021 – 1.350 Kč Bude se těšit náčelnice Marťa a Lenča :)

Florbal

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Přijď si zahrát florbal o letních prázdninách do domu dětí. Zváni jsou všichni, kdo chtějí sportovat a soutěžit. Tábor je určen, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Během týdne děti zažijí tréninkovou atmosféru, jako kdyby florbal hrály aktivně. Náplní dne budou různá florbalová cvičení, lehké kondiční tréninky v přírodě a samotná hra. Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM. Těší se na tebe Ondra

Taneční tábor

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Pro malé a velké tanečníky chystáme opět taneční příměstský tábor. Ať už vaše dítě navštěvujete taneční kroužek a nebo si jen tančí v pokojíčku, taneční tábor je pro všechny úrovně a pokročilosti. Tancování se budeme věnovat každý den, u dětí se budou střídat 4 lektorky /tanec, step-aerobik, mažoretky, pom-pom/. Osvojíme si základní znalosti moderního tancování, zlepšíme se v týmové spolupráci. Budou secvičeny taneční sestavy, od jednodušších k složitějším. Každý tanečník prožije drobné prohry, když se zrovna nedaří, ale také opojení z úspěšného vystoupení a mnoha vlastních úspěchů i úspěchů svého týmu. Naučíme se alespoň 4 choreografie, které ukážeme na závěrečné páteční přehlídce! Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM.

Letní tábor ve florbalu

17.07.2021 Druhá akce letního florbalového soustředění ve Střelských Hošticích /ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením/. Náplní soustředění je i všeobecný sport /pohyb, dovednost, rychlost, zručnost/. Součástí objektu jsou klubovny, sál, učebny, herna, hřiště fotbalové, tenisové, volejbalové, prostor tábořiště a pingpongové herny. Děti mohou využít in-line dráhu, dětské hřiště s prolézačkami. Každé dítě si najde své zaměření a aktivitu a má i vlastní odpočinek, který využije dle svých možností. Už se nemůžeme dočkat léta. Sportu zdar! /zhostalkovajilkova@seznam.cz/ Fotografie z první akce naleznete na stránkách DDM.

Basketbal se Samem a Lenkou

19.07.2021 Basketbal je moderní kolektivní sport, který učí toleranci , fair play, zodpovědnosti. Užiješ si týden s basketbalem, naučíš se základy a dovednosti této hry. Tábor určený pro chlapce i děvčata. Poznáš bezva partu.

Star dance

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Vrať se s námi do letních dnů roku 1963, kde se odehrává příběh profesionálního tanečníka a dívky, která tančit neumí. Dýchne na tebe vášnivé Mambo, rychlý Jive, romantická Rumba a mnoho dalších tanců. Těší se na tebe Eliška a Zuzka. Tak neváhej a pojď tančit s námi, protože "Baby nebude sedět v koutě."

Turistický tábor

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Putování po Podhůří Šumavy a okolí Nýrska. Naučíme se společně orientaci v přírodě, pracovat ve skupině, základní postupy při první pomoci, orientaci v mapách a mnoho dalších dovedností. Oběd v jídelně nebude, děti si budou nosit svačiny s sebou. Je naplánován výlet na Můstek a různé vyhlídky, ale záleží na situaci a počasí.

Gymnastické soustředění

26.07.2021 Sportovní gymnastika je určena pro začátečníky i pokročilé. Zvané jsou všechny věkové skupiny dětí, které si chtějí vybudovat či zlepšovat svoji kondičku a flexibilitu. :)

Holky, kluci, pojďte si hrát! 1.

Obsazeno

26.07.2021 DDM Nýrsko využil Výzvy MŠMT - Letní kempy a zorganizoval akce, které jsou pro účastníky zdarma. Podmínkou účasti je pouze vyplněná přihláška. Přednostně jsou přijímány děti, které už mají uhrazen příměstský tábor DDM Nýrsko v létě 2021.

Master Cheff - kulinářem za týden

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Tábor inspirovaný známou televizní soutěží /anebo Co si uvaříme, to si také sníme/. Děti budou soutěžit o titul Masterchefa, čímž dostanou šanci ukázat, co všechno se za daný týden naučily, Dopřejte dětem vše, o čem kdy snily a co je nenecháte vyvádět ve své kuchyni! Účastník bude odcházet z tábora nasycen novými poznatky, co se jídla týká, bude také pobaven, neboť máme připraveny spousty her a to ať s kuchařskou tematikou nebo bez ní. Domů se tak děti vrátí plné zážitků a hlavně získaných vědomostí o stravě a vaření. Těšíme se na všechny. Kuchařským čepicím zdar! Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM.

Za hranice všedních dnů

26.07.2021 Oblíbený a vždy velmi dobře obsazený tábor zaměřený na mimořádné zážitky. Budeme se jezdit koupat do vyhlášených center v ČR i SRN, navštívíme atraktivní lokality s cílem pokořit hranici všedních dnů! Podmínkou účasti je cestovní pas a v případě programu v zahraničí také připojištění. Přesný program bude zveřejněn hned, jak to bude možné (vzhledem k epidemiologickým opatřením). Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM.

Holky, kluci, pojďte si hrát! 2.

Obsazeno

02.08.2021 DDM Nýrsko využil Výzvy MŠMT - Letní kempy a zorganizoval akce, které jsou pro účastníky zdarma. Podmínkou účasti je pouze vyplněná přihláška. Přednostně jsou přijímány děti, které už mají uhrazen příměstský tábor DDM Nýrsko v létě 2021.

Míčovky

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Míčovky jsou pro holčičky a kluky školního a předškolního věku. Budeme se učit pracovat s míčem při vybíjené, malé kopané, přehazované i košíkové. Náplní tábora jsou i dětské společenské hry (pexeso, chodí pešek okolo, petank i kuličky). Na závěr tábora překvapení! Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM.

Muzikál - Šíleně smutná princezna

Poslední 3 místa

02.08.2021 Tanec, hudba, malování… … to bude velké divadelní představení! Na našem týdenním příměstském táboře jsme pro vaše děti připravily velmi zábavný týden, kdy budeme společně připravovat muzikálové představení - pohádku Šíleně smutná princezna, které pak sami uvidíte na vlastní oči při velké páteční premiéře! S dětmi budeme vyrábět kostýmy, malovat divadelní kulisy, tancovat a zpívat. O legraci nebude nouze! Vaše děti i vy se máte na co těšit!

Po stopách Messiho

02.08.2021 Neumíš si představit léto bez fotbalu? My také ne! Tak neváhej a přidej se k nám. Čeká tě plno zábavy, dobrého fotbalu, her a nespočet překvapení... To vše a mnohem víc tě čeká na našem fotbalovém táboře. Těší se na tebe Eliška a Míša.

Holky, kluci, pojďte si hrát! 3.

Obsazeno

09.08.2021 DDM Nýrsko využil Výzvy MŠMT - Letní kempy a zorganizoval akce, které jsou pro účastníky zdarma. Podmínkou účasti je pouze vyplněná přihláška. Přednostně jsou přijímány děti, které už mají uhrazen příměstský tábor DDM Nýrsko v létě 2021.

Keramikování s Marťou a Míšou

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Tradiční tábor plný tvoření. :) Během celého týdne budeme tvořit krásné výrobky z keramické hlíny. Vyzkoušíme si odlévání do sádrových forem, plastické a kachlové výrobky. Pokud rád tvoříš, poznáváš nové techniky a chceš se bavit je keramikování přímo pro tebe. Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM. Budeme se těšit.

Šumavská detektivka

Poslední 2 místa

09.08.2021 Kdo byl králem Šumavy? Jaké poklady skrývalo a dodnes možná ještě skrývá jedno z našich ledovcových jezer? Co stálo na místech, kde dnes najdeme pouze základů, a jaká tajemství mají tyto místa? Nejen tyto záhady se pokusíme společně objasnit. Čeká nás plno dobrodružství, napětí, možná i strachu, ale hlavně zábavy. Pojďme zjistit, co všechny Šumava ukrývá!

Holky, kluci, pojďte si hrát! 4.

Obsazeno

16.08.2021 DDM Nýrsko využil Výzvy MŠMT - Letní kempy a zorganizoval akce, které jsou pro účastníky zdarma. Podmínkou účasti je pouze vyplněná přihláška. Přednostně jsou přijímány děti, které už mají uhrazen příměstský tábor DDM Nýrsko v létě 2021.

Mažoreťák na Olympijských hrách

16.08.2021 Každé dopoledne bude plné tance. Odpolední program bude právě v tématu olympijských her - zimních i letních. Zúčastnit se mohou děvčata, která již do kroužku mažoretek chodí, ale mohou se přihlásit i děvčátka bez zkušeností s hůlkou, vyzkouší si tento sport a pokud by se jim zalíbil, mohou se následně hlásit do kroužku mažoretek. Na konci týdne, pokud to vládní nařízení dovolí, proběhne přehlídka, kde holčičky předvedou, co se za celý týden naučily. Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM.

Pevnost Boyard - žádný úkol mě nedostane

Obsazeno

16.08.2021 „Zvládneš získat potřebné klíče, rozluštit všechny indicie a dojít až do sálu s pokladem? V cestě ti při tom bude stát nejen Pán temnot, ale také čas, kterého nebude nikdy nazbyt. Abys to dokázal/a, budeš potřebovat dostatek odvahy, trpělivosti a také týmového ducha. Čeká tě napínavá cesta, na jejímž konci Felindra otočí tygří hlavou a potom…“ Cílem tábora je vystoupení z komfortní zóny, překonání sama sebe, rozvoj spolupráce a sebedůvěry prostřednictvím celotáborové hry. Děti jsou rozděleny do dvou týmů, ve kterých se snaží dobýt pevnost Boyard – získat 8 klíčů, uhodnout indicie a odnést si poklad ze sálu s pokladem. Týmy proti sobě primárně nesoutěží, snaží se překonat čas, který je pro danou soutěž / hru / disciplinu určen. V případě, že se jim podaří daný úkol v časovém limitu splnit, získají klíč, který je posune dál v jejich cestě za pokladem. Podaří se ti rozluštit tajemné indicie stařičkého otce Fura a vydat ze sebe maximum? Pokud to dokážeš, čeká na tebe vytoužený poklad Pevnosti Boyard! Tak hurá na tábor navštívit pevnost Boyard!!

Gymnastické soustředění

23.08.2021 Sportovní gymnastika je určena pro začátečníky i pokročilé. Zvané jsou všechny věkové skupiny dětí, které si chtějí vybudovat či zlepšovat svoji kondičku a flexibilitu. :)

Šumava tour

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Tradiční tábor DDM Nýrsko, který nabízíme malým i velkým sportovcům. Cyklotoulky šumavskou přírodou budeme letos korunovat krátkými rychlostními vsuvkami a budeme soutěžit! Vyhlásíme celkového vítěze Šumava tour 2021! Hodně sportovního štěstí! Přespávačka v DDM je samozřejmostí a čeká nás opět ze čtvrtka na pátek. Tábor je dotovaný přes ESF - Operační program Zaměstnanost MPSV (v ceně je oběd a pitný režim na celý den). Podmínkou využití je vyplnění Monitorovacího listu podpořené osoby - k vyzvednutí v DDM.

Filtry

Zaměření

Všechny tábory
srpen 2021
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31